Кінетичний пісок KidSand банку 1200 р від 3 років
217 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KS-01-04
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Кінетичний пісок KidSand банку 1200 р від 3 років
Кінетичний пісок - приємний на дотик, пластичний, фактурний,
приймає будь-які форми маси для ліплення.
Цей пісочок моментально завоював любов дітей і дорослих.
Кінетичний пісок легко забирається з поверхні і не розсипається як звичайний пісок.
Комплектація:
- кінетичний пісок 1200г (є різні кольори)
- формочки.
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Возраст: 3+
Габариты: 13 х 13 х 12 см
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 12 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Відерце |
| Ширина | 13 см |
| Діаметр | 13 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴






