Набір Air Clay Повітряний пластилін 7 кольорів від 3 років


64 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ARCL-01-01U,02U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дитячих садків, Школ і спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Air Clay Повітряний пластилін 7 кольорів від 3 років
Повітряний пластилін — чудовий подарунок Вашій дитині!
Удосконалена формула пластиліну не прилипає до рук, одягу та меблів
і не має неприємного запаху!
Самозастигальний пластилін дуже пластичний, м'який і легкий.
Застигає на повітрі впродовж 3-5 годин. І навіть у такому вигляді є легким
і пружним.
Ви легко можете зробити брелок або магнітик на холодильник своїми руками.
Комплектація
- 7 різнобарвних брикетів,
- магнітик,
- "живі очі" — 2 шт.,
- карабін,
— інструкція.
Нетоксичен! Не містить шкідливих компонентів!
Внимание! Не залишайте маленької дитини одну, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в пакованні: 6 x 2 x 19 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 30 шт.
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання — це супернабори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак:)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце в Україні, в Одесі можемо навіть доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити й по одній штучці, і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка та паковання перед відправленням!
Відсилання щодня!
Варіанти оплати:
Оплата накладена платежом у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
Наявні під час доставляння.
Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 7 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴






