Набір Air Clay FLUORIC в брикетах від 3 років
7 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ARCL-F-01-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Air Clay FLUORIC в брикетах від 3 років
Повітряний пластилін - відмінний подарунок Вашій дитині!
Вдосконалена формула пластилін не прилипає до рук, одягу і меблів
і не має неприємний запах!
Самозастигаючий пластилін дуже пластичний, м'який і легкий.
Застигає на повітрі протягом 3-5 годин. І навіть в такому вигляді є легким
і пружним.
Ви легко можете зробити брелок або магнітик на холодильник своїми руками.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 8,5 x 3 x 2 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 110 шт
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 ₴














