Набір Bubble Clay Кульковий пластилін 8 кольорів українською від 3 років
75 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BBC-04-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Bubble Clay Кульковий пластилін 8 кольорів українською від 3 років
"BUBBLE CLAY" - це кульковий пластилін покращеної формули.
Він складається з маленьких пінопластових кульок, скріплених клейовим розчином.
Його головна перевага - простота.
Деталі дуже легко з'єднуються між собою: досить прикласти їх один до одного -
і вони склеятся без будь-яких зусиль. Висихають фігурки тверднуть.
Ліплення з такого матеріалу - суцільне задоволення і один з самих
улюблених дитячих занять!
Це захоплююче і дуже корисно, адже робота з таким матеріалом
тренує дрібну моторику рук, пов'язану з формуванням мови,
сприяє розвитку уяви, мислення і
художніх здібностей Вашої дитини.
Ліпіть з задоволенням!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 12,2 х 2,1 х 16,2 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 20 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Кількість кольорів у наборі | 8 |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 75 ₴






