Набір пластиліну Air Clay + Bubble Clay 12 шт українською від 3 років
Набір пластиліну Air Clay + Bubble Clay 12 шт українською від 3 років
Кульковий пластилін покращеної формули + повітряний пластилін!
Його головна перевага - простота.
Деталі дуже легко з'єднуються між собою. Висихають фігурки тверднуть.
Ліплення з такого матеріалу - суцільне задоволення і один з самих
улюблених дитячих занять!
Це захоплююче і дуже корисно, адже робота з таким матеріалом
тренує дрібну моторику рук, пов'язану з формуванням мови,
сприяє розвитку уяви, мислення і
художніх здібностей Вашої дитини.
Ліпіть з задоволенням!
У набір входить:
- повітряний пластилін;
- кульковий пластилін;
- карабін-застібка;
- фурнітура;
-інструкція.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 3,3 х 28 х 19,4 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 10 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Кількість кольорів у наборі | 12 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 106 ₴







