Набір пластиліну Princess DOLL малий від 3 років


166 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CLPD-02-01U,CLPD-02-02U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір пластиліну Princess DOLL малий від 3 років
Стань справжнім дизайнером-модельєром з оригінальним набором для творчості «PRINCESS DOLL»!
Створюй стильні вбрання і аксесуари для улюблених ляльок своїми руками.
У набір входять два види пластиліну різної фактури, поєднання яких робить
наряди надзвичайно витонченими.
А всілякі прикраси - глиттерные блискітки, кристали і стрази, додадуть чарівний блиск.
Придумуйте незвичайні дизайнерські рішення, створюючи яскраві і модні образи!
У набір входить:
- повітряний пластилін;
- кульковий пластилін;
- комплект кристалів і страз;
- глиттерные блискітки;
- лялька;
- акриловий лак на водній основі;
- інструкція.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 10 х 12 х 19 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 8 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 166 ₴






