Тісто для ліплення Master Do Фабрика морозиво українською від 3 років

596 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-06-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Тісто для ліплення Master Do Фабрика морозиво українською від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тестом сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Створіть свій власний кулінарний шедевр та поділіться успіхами з близькими!
Комплектація набору:
- тісто для ліплення - 15 шт;
- верстат для виготовлення морозива - 1 шт;
- вітрина для морозива - 1 шт;
- комплект з 3-х стеків;
- дерев'яні палички - 5 шт;
- формочка - 1 шт;
- текстурайзер «вафлі» - 1 шт;
- скалка - 1 шт;
- інструкція - 1 шт.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити упаковки: 5,5 x 29,5 x 29,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 4 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 596 ₴






