Гребінець для волосся дитяче 16 квітів МІКС, сипучі блискітки від 3 років
Гребінець для волосся дитяче 16 квітів МІКС, сипучі блискітки від 3 років
Подаруйте юної леді цю чудову гребінець!
Мила гребінець не тільки впорається з неслухняними локонами, але і допоможе
создать самую красивую прическу.
Своим миловидным дизайном и блестящими бабочками в середине корпуса модель
покорит любую модницу.
Красочный аксессуар для волос станет любимой принадлежностью туалетного столика!
Особенности модели:
- представлена в 16 разных расцветках с разными изображениями на корпусе;
- стильный и современный дизайн;
- волнистые зубцы расчески;
- сыпучие перламутровые блестки внутри корпуса;
- корпус изготовлен из прозрачной пластмассы;
- эргономичная форма ручки.
Габариты упаковки: 21 см × 7 см × 4 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴





