Прикраси для дівчинки набір намистин в коробці від 3 років
Прикраси для дівчинки набір намистин в коробці від 3 років
Подаруйте юної леді цей чудовий набір намистинок для прикрас!
Всі намистини мають різні форми, кольори і текстури поверхні.
Для створення аксесуарів різної довжини і форми кожен елемент має стандартне кріплення.
В наборі також є невеличка книжечка з прикладами прикрас.
Набір виконаний з переробленого пластика, який не забруднює природи
і є повністю безпечним для дитини!
Маленька дитина повинен грати з намистинами під наглядом дорослих!
Особливості моделі:
- 420 намистин і деталей різного кольору, форми, текстури;
- приємні на дотик поверхню елементів;
- зручний чемоданчик для зберігання;
- елементи виконані з екологічних перероблених матеріалів.
Комплектація:
- 420 деталей;
- валізка;
- книжечка.
Габарити упаковки: 24 см × 16 см × 13 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір принцеси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Висота | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴





