Пупс інтерактивний в комбінезоні їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупс інтерактивний в комбінезоні їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Сюжетні ігри в "дочки-матері" обожнює кожна маленька дівчинка, адже це
так цікаво і цікаво грати захоплюючі історії.
А щоб розвага ще більше тішило Вашу дитину,
подбайте про найкрасивішому пупсике!
Цей чарівний іграшковий малюк не тільки виглядає, як справжній грудничок,
але і ще багато чого вміє, що безсумнівно порадує маленьку матусю.
Пупсика можна годувати з пляшечки, він вміє тримати в роті соску і писати в горщик.
Такі функціональні особливості іграшки, неодмінно навчать Вашу дівчинку проявляти
турботу і брати на себе відповідальність.
Також у миловидного немовляти рухливі ручки і ніжки, розділені пальчики,
а на тілі присутні невеликі складочки і горбки, що характерні для немовлят.
Виразні блакитні очі з пухнастими чорними віями, маленький
злегка приплюснутий носик, відкритий ротик з деталізованими губками,
створюють іграшці ще більше розчулення і захоплення.
Пупсик одягнений в зимовий, теплий комбінезон з пухнастим капюшоном, а модний
образ доповнює яскрава шапочка.
Особливості:
- пьет из бутылочки;
- писает;
- закрывает глазки;
- высококачественные текстильные элементы;
- аксессуары.
Для первичного ухода за младенцем набор комплектуется: бутылочкой, горшком, соской и ID-картой.
Рост пупса - 25 см.
Габариты упаковки: 22 см × 11 см × 25 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Ширина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 11 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
- Ціна: 990 ₴





