Голова динозавра на руку 4 види Тиранозавр, Трицератопс,Тарбозавр, Птерозавр , гумові, 1 шт, в кульку
Голова динозавра на руку 4 види тиранозавр, Трицератопс,Тарбозавр, Птерозавр , гумові, 1 шт, в кульку
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно! Рукозвері!
Іграшка на руку розвиває уяву дитини. Це дозволить влаштовувати самий
справжній театр, як вдома, так і на природі, в гостях, в будь-яку погоду.
Іграшки виконані виключно з якісних матеріалів!
Щільна гума, прекрасно сидить на руці, не втрачає форму!
Яскраві кольори розбурхують уяву, зраджують максимум реалізму.
Що найбільш важливо, іграшку можна брати з собою приймаючи ванну,
іграшка не втратить колір, так як вкрита виключно якісними фарбами!
Для дітей від 3 років
Габарити: 18 см × 12 см × 12 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 12 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет









