Динозавр Стегозавр, Трицератопс, Пахицефалозавр, Диплодок, Орнитомим, Паразауролоф, 6 видів, в коробці
Динозавр Стегозавр, Трицератопс, Пахицефалозавр, Диплодок, Орнитомим, Паразауролоф, 6 видів, в коробці
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Для дітей від 3 років
Габарити: 20 см × 8 см × 12 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 12 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴






