Динозаври набір 12 динозаврів, в кульку від 3 років
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Ігровий набір фігурок динозаврів неодмінно сподобається маленькому
любителю пригод і старожитностей! Що може бути цікавіше, ніж
переміщатися в часі (нехай навіть у своїх фантазіях), спостерігати за
життям доісторичних істот і навіть самому грати захоплюючі
сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами.
У наборі 10 шт.
Для дітей від 3 років
Габарити: 12 см × 4 см × 5 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴







