Набір динозаврів Стегозавр, Таларур, Теризинозавр від 3 років
Набір динозаврів Стегозавр, Таларур, Теризинозавр від 3 років
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Для самих допитливих діточок, які захоплюються древніми
доісторичними істотами прекрасним розвиваючих ігрових посібником
стане набір динозаврів!
Висока опрацювання кожної деталі і дивовижне розмаїття видів хижих
і травоїдних ящерів дозволять відтворити самий захоплюючий ігровий сюжет!
Рептилії виконані з високоякісних матеріалів і повною мірою
передають всі особливості свого прототипу. Товста огрубелая шкіра з нерівностями
і покрита горбками захисними шипами, страхітлива паща, всіяна гострими
беспощадными зубами, а массивные лапы дополнены длинными крючкообразными когтями.
В процессе увлекательной игры ребенок наглядным образом сможет изучить строение
тела и значительно расширить свой кругозор.
Тело фигурок выполнено из первичного пластика, а острые детали в виде
когтей и защитных шипов выполнены их гибкой пластмассы.
- длина: 22 см
- ширина: 9 см
- высота: 12 см
Для детей от 3 лет
Габариты: 23 см × 19 см × 19 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 19 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 19 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 480 ₴







