Набір динозаврів 3 види, 7 елементів, 4 динозавра, аксесуари, в коробці від 3 років
Набір динозаврів 3 види, 7 елементів, 4 динозавра, аксесуари, в коробці від 3 років
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Якщо у Вас в родині підростає юний палеонтолог, який марить про розкопки
і сьогоденні знайомством з давніми ящерами, тоді цей ігровий набір
стане найбажанішим подарунком для допитливого малюка!
Особливості:
- серія представлена в 2-х видах;
- 5 різних видів динозаврів;
- оригінальні аксесуари: камінь, дерево;
- колекційна серія з докладною деталізацією.
Набір динозаврів з колекційної серії "Dinosaur Era" створить сприятливу
атмосферу для ознайомлення з давніми рептиліями і перенесе малюка в
мезозойську еру юрського періоду!
Особливість набору:
- 3 види;
- деталізація;
- колекційна серія;
- безпечні матеріали.
Кожен елемент ретельно опрацьований: видна структура шкіри тварин,
кожна мускула, будова, видові особливості, шипи по всьому тулубу.
Пащу і очі істот юрського періоду відразу дають зрозуміти до якого типу кожен
із відноситься: хижаки або травоїдні. Така деталізація по сприяє
більш глибоке вивчення доісторичних істот, а також додасть грі фарб і реалістичності!
Каждый динозавр выполнен из эластичного пластика и окрашен в соответствующие
ему цвета. Набор представлен в 3 видах.
Комплектация:
- 5 динозавров;
- 2 аксессуара.
Для детей от 3 лет
Габариты: 31 см × 15 см × 18 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 18 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 920 ₴







