Набір динозаврів 4 види, шарнірний, в кульку від 3 років
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Реалістичні моделі динозаврів виконані в прекрасній, доісторичної
стилістики та оснащені рухомими елементами.
Кожна модель імітує реально існуючого динозавра,
вона увібрала в себе основні особливості будови тіла, а також
відмінні та індивідуальні риси виду.
У іграшок крутяться на 360° передні, задні лапи й голова.
У комплектацію ігрового набору входить:
- 3 модельки динозаврів;
- 1 дерево.
Для дітей від 3 років
Габарити: 20 см × 6 см × 25 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴










