Набір динозаврів 2 види, в кульку від 3 років
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Ігровий набір фігурок динозаврів неодмінно сподобається маленькому любителю
пригод та старожитностей! Що може бути цікавіше, ніж переміщатися в
часу (нехай навіть у своїх фантазіях), спостерігати за життям доісторичних
істот і навіть самому грати захоплюючі сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами.
- довжина : 15 см
- ширина : 3 см
- висота : 6 см
Для дітей від 3 років
Габарити: 22 см × 3 см × 31 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 31 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴







