Велосипед триколісний з батьківською ручкою Pilsan клаксон, кошик, коняка червоно-біла




1 504 ₴
- В наявності
- Код: 102773
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Велосипед триколісний з батьківською ручкою Pilsan клаксон, кошик, коняка червоно-біла
Дитячий тришохідний велосипед з батьківським контролем Pilsan - це один з найбільш
Прості і надійні велосипеди призначені для дітей від трьох до шести років.
Велосипед оснащений надійним механізмом на переднє колесо. Руль велосипеда виконано
у формі голови конячки, на якій розташовані ручки. Задні колеса кріпляться на металеву вісь.
Над задньою вісь розміщується кошик.
Сіденьє має глибоку форму з зручною спинкою і невеличкою бічною підтримкою.
Велосипед оснащений телескопічною ручкою з механізмом батьківського контролю.
На панелі розташовано кнопку, яка активує звукові ефекти і підсвічування кнопки.
Характерики:
Возраст - от 3-х до 6-ти лет.
Максимальне навантаження - 50 кілограмів.
Висота сидіння від підлоги - 30 см.
Висота батьківської ручки від підлоги - 90 см.
Розміри:
- довжина: 92 см
- ширина: 50 см
- Висота: 90 см
Габарити упаковки: 50 см × 43 см × 90 см
Варіанти оплати:
1. Оплата за сплату на Новій Пошті без передоплати.
2) Вишуканими при доставці.
3. Платіть на карту - оплачуєте тільки вартість Каталки толокара.
Всі моделі Каталок толокарів можна подивитися по посильному нижче, натискайте і вибирайте:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 504 ₴





