Дитячий велосипед Pilsan My Pet КРАСНО-ЖОЛТИЙ, з клаксоном, в коробці

1 143 ₴
- В наявності
- Код: 90581
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий велосипед Pilsan My Pet КРАСНО-ЖОЛТИЙ, з клаксоном, в коробці
Легкий пластиковий велосипед з клаксоном для дітей віком 3 роки. Просте збирання без металевих частин.
Максимальне навантаження: 50 кг.
Розмір пакування: 52 см × 51 см × 77 см
Пакування: Пакунок
Вага: 2,600
Вік: від трьох років
Це фантастична новинка - Мотоцикл толокар!
Легкий, маневрований, зручне управління!
Варіанти оплати:
1. Оплата за сплату на Новій Пошті без передоплати.
2) Вишуканими при доставці.
3. Платіть на карту - оплачуєте тільки вартість Каталки толокара.
Всі моделі Каталок толокарів можна подивитися по посильному нижче, натискайте і вибирайте:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143 ₴





