Велобіг Corso колесо 12", магнієва рама, алюмінієвий винос керма, у коробці, чорний
Велобіг Corso колесо 12", магнієва рама, алюмінієвий винос керма, у коробці, чорний
Магнієвий біговел Corso — чудовий транспорт для дітей від 2 років. Рама з надлегкого
магнієвого сплаву спрощує керування біговелом. 12-дюймові надувні колеса на підшипниках
забезпечують плавний рух будь-якою поверхнею доріг.
Велобіг Corso — поєднує в собі ергономічну конструкцію та високоякісні матеріали,
, які повною мірою передають характер і високу безпеку першого дитячого транспорту.
Сучасна модель обладнана всім необхідним для виконання трюків і швидкого набору швидкості.
Дві підніжки покриті наждачним папером, щоб дитячі ніжки під час катання не зіскочили,
а блокіратор на кермі захистить дитину від повороту керма на 360° під час їзди нерівною дорогою.
Велобіг виготовлений у сучасному дизайні та прикрашений по всьому корпусу наклейками. Головна
особливість моделі — вигнута рама, виготовлена з міцного магнієвого сплаву без технології зварювання.
Особливості моделі:
• Вигнуте кермо;
• Блокіратор на кермі запобігає його різкому повороту на нерівних поверхнях.
• Магнієва вилка;
• Алюмінієві диски;
• Алюмінієва втулка;
• Гумові покришки COMPASS;
• Ручки обладнані м'якими гумовими грипсами;
• Підніжки з наждачкою;
• Сидіння регулюється за висотою — 30 см — 48 см.
Характеристики:
• Ширина керма — 38 см;
• Висота сидіння від підлоги — 30 см — 48 см;
• Діаметр колеса — 12”;
• Матеріал рами — магній.
• Вага велобігу — 3,2 кг.
Максимальна вага — 45 кг.
Розмір упаковки: 72 см × 13 см × 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 228 ₴








