Велобіг Corso Prime C7 ЧЕРНО-ЗЕЛЕНИЙ, колесо 12", магнієва рама, задній ручний гальм, в коробці
Велобіг Corso Prime C7 ЧЕРНО-ЗЕЛЕНИЙ, колесо 12", магнієва рама, задній ручний гальм, в коробці
Велобіг Corso "Prime C7" поєднує в собі ергономічну конструкцію і високоякісні
матеріали, які повністю передають характер і високу безпеку
Перший дитячий транспорт.
Сучасна модель споряджена всім необхідним для виконання трюків і
Швидкий набір швидкості.
Дві підножки покриті наждачкою, щоб дитячі ніжки під час їзди не зіскочили, а
Завдяки гальмам можна легко зупинитися в русі.
Велобіг Prime C7 зроблений у сучасному дизайні і прикрашений по всьому корпусу наклейками.
Основна особливість моделі - вигнута рама, виготовлена з міцного магнієвого
Сплави без технології зварювання.
Особливості моделі:
• Прямий кермо;
• Руль обладнаний ручним гальмом заднього колеса;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
• Підніжки з наждачкою;
• Сидшка контролюється на висоті 30 см - 48 см.
Характерики:
• Ширина руля - 38 см;
• Висота сидіння від підлоги - 30 см - 48 см;
• Діаметр коліщат - 1296;
• Матеріал для рами - магній.
Габарити велобігу - 86 см 38 см х 53 см.
Максимальна вага - 45 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 53 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 613 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка










