Пригун Єдиноріг стрибун гумовий дитячий
Гумовий стрибун Єдиноріг – це корисна і весела іграшка для малят.
Осідлай кумедну тваринку та вперед назустріч пригодам! Цікава іграшка пригун подарує дитині безліч позитивних емоцій, адже вона має незвичний дизайн та яскраву колірну гаму. Виготовлена з міцної гуми, вона витримає всі випробування та стане справжнім другом для вашого малюка. Вушки-ручки тваринки дозволять міцно триматись та виключити падіння під час гри.
Особливості моделі:
- незвичний дизайн;
- яскраві кольори;
- виконаний у формі кумедної тваринки;
- вушки-ручки для зручності малюка під час гри;
- виконаний з міцної гуми.
Іграшка виготовлена з міцної, зносостійкої гуми, високої щільності. Віслюк добре пружинить на рівних поверхнях і досить стійкий.
Характеристики Стрибуна дитячого гумового:
Розмір упаковки 25 см × 21 см × 33 см
Упаковка: Пакет
Всі види Стрибунів дитячих гумових можна замовити на нашому сайті, ссилочка нижче:
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-стрибун |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 960 ₴








