Колиска-переноска дитяча для новонароджених на виписку Babyroom твердим дном Малинова
Колиска-переноска дитяча для новонароджених на виписку Babyroom з твердим дном Малінова
З народження і впродовж перших 7-8 місяців дитини сумка переноска забезпечить мобільність, зручність і комфорт як малюкові, так і батькам.
Це його мобільне ліжечко, з якого легко подорожувати, підійматися сходами, відвідувати родичів і друзів.
Легка, тепла та стильна сумка має рівне по всій поверхні дно.
Зовнішні тканини сумки перенесення й утеплювач захистять його від вітру та холоду, тоді як високоякісна бавовна всередині сумки забезпечать затишок і приємні відчуття від дотику до них.
Не боїться води. Дно рівне та тверде. Міцні та зручні ручки. Капюшон на кнопках. Бавовна всередині.
Характеристики люльки-переноски Babyroom:
- Вік від народження
- Розмір: 67 х 32 х 15 см
- Внутрішня тканина: 100% бавовна
- Тверде дно
- Зручні та міцні ручки
- Знімний капюшон
- Застібка-блискавка
- Наповнювач із первинного синтепону забезпечить тепло та комфорт Вашому малюкові навіть узимку
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-8400 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вади
(050) 6156517 Катерина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
1. Накладений платеж (оплата тільки після отримання товару за Новою Пошті);
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Під час замовлення до 14-00, відправлення того ж дня. (Покращення в більшості великих міст на наступний день)дненні — немає відправлення.


Інші кольори люльки-переноски Babyroom можна подивитися за посиланням нижче, натискайте та вибирайте:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Babyroom |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Люлька |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | Бавовна, Плащова тканина, Синтепон |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 949 ₴





