Рюкзак ранець шкільний з Совою для першого класа для дівчинки ортопедичний
Рюкзак ранець шкільний для першокласниці та початкових класів Леди Баг для дівчат ортопедичний висота 35 см
Характеристики шкільного рюкзака для дівчинки:
- розмір ранца рюкзака як раз для початкових класів, він не буде виглядати більшим за дитину :)
- дихаюча ортопедична спинка;
- оригінальний сучасний дизайн;
- приємне кольорове забарвлення у яскравих відтінках;
- мила ілюстрація з улюбленими дитячими персонажами з Совою;
- зручна передня кишеня на блискавці;
- дві бічні кишені призначені спеціально для пляшок з водою тощо;
- ергономічний великий відсік;
- головний відсік обладнаний різноманітними внутрішніми кишенями;
- довжина лямок регулюється;
- виконаний з приємних текстильних матеріалів.
Розміри рюкзака:
- висота (см): 35 см
- довжина (см): 24 см
- ширина (см): 17 см
Розмір упаковки:
30 см × 3 см × 50 см
Упаковка: Пакет, пакування для відправки робимо самі безкоштовно
Вік: 1-3 класи
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 590 ₴








