Альбом на липучках Зустрічаємо новий рік
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35784
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Альбом на липучках Зустрічаємо новий рік
Наша гра — ідеальний подарунок для маленьких шанувальників веселих ігор!
З цією грою ваша дитина не тільки зануриться у світ захопливої гри з улюбленими персонажами, а й розвине творче креативне мислення.
У нашому альбомчику ви знайдете:
- 5 головних персонажів;
- 10 ігрових сторінок;
- 50 деталей на липучках, які можна з легкістю переклеювати на різні сторінки альбому.
Завдяки міцній ламінації, кожна сторінка захищена від пошкоджень і слугуватиме довго. Вологостійкі матеріали дають змогу використовувати гру навіть на природі або під час поїздок, не турбуючись про її збереження.
Особливу увагу ми приділили безпеці: гра не має гострих кутів, що робить її ідеальною для маленьких дітей.
Рукавичка стимулює розвиток фантазії та дрібної моторики, даючи змогу дітям не тільки грати, а й вчитися.
Наступного дня після замовлення товар вже їде до Вас!
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар.
Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете обрати той, який вам більше підходить.
Варіанти оплати:
1. Накладений платеж (оплата тільки після отримання товару на Новій Пошті);
2. ПромОплата;
3. Предоплата (оплата тільки за сам товар);
4. Оплата готівкою під час доставки.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару.
Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його вам наступного робочого дня, щоб ви якомога швидше змогли його отримати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Основні атрибути | |
| Тематика | Логика. Мислення |
| Мова видання | Український |
| Кількість сторінок | 10 шт |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Обкладинка | Ламінована |
| Вікова група | 0+ |
| Жанр | Фантастика |
- Ціна: 560 ₴







