Електро квадроцикл дитячий на акумуляторі 6V Pilsan Туреччина від 3 років рожевий для дівчинки

4 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 160317
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Електро квадроцикл дитячий на акумуляторі 6V Pilsan Туреччина від 3 років рожевий для дівчинки
Юні автолюбителі оцінять чудовий електроквадроцикл від якісного виробника "Pilsan" - це величезна фабрика дитячого пластикового транспорту - трактори, квадроцикли, гірки, гойдалки.
Головна особливість транспортного засобу є потужна 6V акумуляторна батарея, яка забезпечує максимальний комфорт під час їзди!
Колеса з високоміцного пластику з гумовими накладками! Безшумні та безпечні для ізди, як на вулиці, так і у приміщенні!
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість електроквадроцикла.
Характеристики дитячого електроквадроцикла на акумуляторі:
Швидкість 8 км/год на годину 2 передачі
Підходить для діток віком від 3-х до 6-ми років, до 35 кг
Обмеження по вазі до 35 кг
Перемикач швидкості вперед та назад
Батарея 12 V 12 A/год;
Контрольна панель приладів;
40-60 хвилин на повній зарядці (4 години)
Заряджається за 4 години
Сигнал
Колеса – зі спеціальним антиковзаючим безшумним покриттям
Передні фари
Педаль акселератора
Вік 3+ до 6 років або 35 кг
Розміри: 63 х 103 х 73 см.
Всі моделі тракторів та квадроциклів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
1. Накладений платіж (оплата тільки після отримання товару на Новій Пошті);
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Під час замовлення до 14-00, відправлення того ж дня. (Отримання в більшості великих міст на наступний день) Неділя— немає відправлення.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 63 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 4 380 ₴





