Набір Бебі - Ніжка і Долонька українською


505 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БНЛ-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Бебі - Ніжка і Долонька українською
Набір для творчості "Бебі-Ніжка і Долонька".
Ви легко зможете створити унікальну сімейну цінність,
яка дозволити зберегти неповторні миті дитинства Вашого малюка.
В комплекті:
- моделюючий гель,
- порошковий гіпс,
- контейнер-форма для відбитка долоні,
- потрійна багетна рамка (18 х 13 см),
- паспарту,
- кріпильна дріт.
Вага в упаковці: 1230 р
Габарити : 34 x 7 x 22 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 5 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 1230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴






