Набір Slime Laboratory зроби слайм українською від 6 років
Набір Slime Laboratory зроби слайм українською від 6 років
Змішуй! Миксуй! Грай! Створюй свої слаймы!
Slime Laboratory - це мегакреативное творчість і справжня лабораторія слаймов у Вас вдома!
Створюйте різноманітні лізуни своїми руками, міксуйте текстури, кольору,
експериментуйте з добавками і винаходити свої унікальні види слаймов.
Процес створення гранично простий і в той же час неймовірно захоплюючий.
Завдяки книжечці з доповідної інструкцією малюк зможе взяти участь у понад 50-ти
челенджей і своїми руками створити більше 45-ти видів слаймов.
В комплектацію входить:
- 350 мл клею-основи;
- 2 іграшки-сюрприз;
- баночка ріг єдинорога;
- баночка для змішування;
- палочка для змішування;
- 2 баночки для зберігання слаймов;
- прозорий активатор;
- кольоровий активатор;
- пакетик з орбизами;
- cloud наповнювач;
- магніт;
- fluffy наповнювач;
- crunchy наповнювач;
- кристали;
- гліттер;
- 4 види паєток;
- флуоресцентний порошок;
- магнетик;
- инструкция.
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 5 шт
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Незасихаюча маса |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид творчості | Виготовлення слаймов |
- Ціна: 426 ₴






