Велобіг Corso Alpha Sport сталева рама, надувні колеса 12", ручний гальм, підніжка, крила, дзвінок, Чорний
Велобіг Corso Alpha Sport сталева рама, надувні колеса 12", ручний гальм, підніжка, крила, дзвінок, Чорний
Бйоговел — це маленький дитячий велосипед без педалей.
Ще його називають велокат, ранбайк, кроківель, велоокат.
На ньому не треба крутити педалі.
Дитина сідає на нього і відштовхується ногами.
Плюс Велобіга:
1) Дитина швидко навчиться утримувати рівновагу, розвивається спритність і координацію рухів.
2) Беговел допомагає розвивати самостійність.
3) Напучується відчуття швидкості і впевненості в собі
4) Швидкість руху на біговій швидкості вища, ніж пішки і ваші прогулянки стають приємнішими.
5) Рівномірний розвиток обох ножів.
6) Сенсорно-моторне розвиток дитини!
7) Легка вага порівняно з велосипедом.
8) Коригування висоти сідла і руля
9) На велобі можна кататися цілий рік: влітку, взимку, навесні і восени.
10) Останній, і, мабуть, найголовніший плюс, він дуже подобається дітям!)
Особливості моделі:
• Вогняний ключ з виносом;
• Руль обладнаний ручним гальмом переднього колеса;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
• Сидіння регулюється висоти - 27см - 40см.
• Підмножина
• Захисні пластмасові крила на передній і задній колісниці.
• Дзвіночок на рулі
Характерики:
• Ширина руля - 38 см;
• Діаметр коліщат - 1296;
• Диски коліс — алюмінієві;
• шини гумові, розміром 12х2,125;
• Розмаїття рами.
• Рульовий механізм на сталевих підшипниках;
• Вага велосипеда дорівнює 4,2 кг.
Максимальна вага дитини 30 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 101 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





