Велобіг Corso Alpha Sport сталева рама, надувні колеса 12", ручний гальм, підніжка, крила, Синій
Велобіг Corso Alpha Sport сталева рама, надувні колеса 12", ручний гальм, підніжка, крила, Синій
Бйоговел — це маленький дитячий велосипед без педалей.
Ще його називають велокат, ранбайк, кроківель, велоокат.
На ньому не треба крутити педалі.
Дитина сідає на нього і відштовхується ногами.
Плюс Велобіга:
1) Дитина швидко навчиться утримувати рівновагу, розвивається спритність і координацію рухів.
2) Беговел допомагає розвивати самостійність.
3) Напучується відчуття швидкості і впевненості в собі
4) Швидкість руху на біговій швидкості вища, ніж пішки і ваші прогулянки стають приємнішими.
5) Рівномірний розвиток обох ножів.
6) Сенсорно-моторне розвиток дитини!
7) Легка вага порівняно з велосипедом.
8) Коригування висоти сідла і руля
9) На велобі можна кататися цілий рік: влітку, взимку, навесні і восени.
10) Останній, і, мабуть, найголовніший плюс, він дуже подобається дітям!)
Особливості моделі:
• Вогняний ключ з виносом;
• Руль обладнаний ручним гальмом переднього колеса;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
• Сидіння регулюється висоти - 27см - 40см.
• Підмножина
• Захисні пластмасові крила на передній і задній колісниці.
• Дзвіночок на рулі
Характерики:
• Ширина руля - 38 см;
• Діаметр коліщат - 1296;
• Диски коліс — алюмінієві;
• шини гумові, розміром 12х2,125;
• Розмаїття рами.
• Рульовий механізм на сталевих підшипниках;
• Вага велосипеда дорівнює 4,2 кг.
Максимальна вага дитини 30 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 101 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





