Набір Grass Monsters Head LOL весела травичка від 3 років


102 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GMH-01-01U,02U,03U...08U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дитячих садків, Школ і спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Grass Monsters Head LOL весела травка від 3 років
Grass mosters head — не просто іграшка, а справжній вихованець, за яким потрібно доглядати!
Все, що йому потрібно — це промені теплого сонця та щоденний полив.
Взамін він тішитиме вас своїми щоденними змінами: ростом пишної рослинності на голові.
Експериментуйте. Поливайте. За зростом спостерігайте!
Кутик живої природи у Вас на підвіконні!
До набору входить:
• стаканчик заготовка з насінням;
• комплект стиккерів;
• «Чарівний боб»;
• стаканчик;
• інструкція.
Вік від 3 років.
Габарити: 14 x 10 x 10 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 8 шт.
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання — це супернабори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак:)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце в Україні, в Одесі можемо навіть доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити й по одній штучці, і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка та паковання перед відправленням!
Відсилання щодня!
Варіанти оплати:
Оплата накладена платежом у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
Наявні під час доставляння.
Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴






