Набір для розкопок Jewels Excavation камені російською від 6 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір для розкопок Jewels Excavation камені російською від 6 років
Набір для юних дослідників-археологів, які вирішили присвятити вільний час пошуків
і вивчення предметів і культурних цінностей древніх народів.
У цій коробці знаходиться скам'янілий мішечок з натуральними каменями з Гірського Кришталю,
а так само археологічний набір інструментів, необхідний для проведення розкопок.
Зберіть камені і зробіть прекрасне прикраса, браслет народів Стародавніх Цивілізацій!
Комплектація:
- скам'янілий шар земної породи з 20-ю камінням,
- стек,
- пензлик,
- гумка,
- інструкція.
Вік: 6+
Габарити: 24 x 4,5 x 19 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴






