В'язка маса Bubble Slime від 6 років
101 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BUBS-01-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32

В'язка маса Bubble Slime російською від 6 років
Усім ОГРОМНИЙ привіт від ОГРОМНОГО слайма! Я — веселий непосида, але водночас і присвячений друг! Якщо ти подружишся зі мною, то япередив тобі все, що вмію. А вмію я ОЧЕНЬ МНОГО: стискатися, розтискати, пружинити, танцювати та навіть видавати звуки. А ЄЩЕ з мене можна НАДВАТИ величезні ПУЗИРИ (у комплекті є спеціальна трубочка). До того ж я ОЧЕНЬ ЯРКИЙ і мене ОЧЕНЬ МНОГО! Але й це ще НЕ ВСЕ! Я приберег СЮРПРИЗ для тебе! Який - впізнаєш, коли відкриєш баночку! Збери цілу колекцію сюрпризів, а заодно пограй зі мною!
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки кумедно розтягується й набуває будь-якої форми,
а ще й сприятливо впливає на дрібну моторику рук.
Його можна надувати завдяки спеціальній трубочці в комплекті!
Складається з в'язаного, рідкого матеріалу.
Різні кольори та різновиди (з глітером, перламутр, двоколірні).
Сюрпризи всередині.
Внимание! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лізун не потрапив у рот або ніс дитини!
Вага в упаковці: 380 г
Вік: 6+
Габарити: 14,5 x 5,5 x 5,5 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 12 шт.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 101 ₴
















