Гребінець для волосся дитяче, гумовий корпус від 5 років
Подаруйте юної леді цю чудову гребінець!
Мила гребінець не тільки впорається з неслухняними локонами, але і допоможе
створити саму красиву зачіску.
Круглі наконечники зубців сприятимуть легкому і сприятливому розчісування
і створять ефект масажу.
Особливості моделі:
- яскравий і оригінальний дизайн;
- одноколірні зубчики мають пряму форму;
- гумовий рельєфний елемент декору на задній частині корпусу;
- гребінець виготовлений з рожевого первинного пластику;
- компактний розмір, який зручно брати з собою;
- ергономічна форма ручки.
Габарити упаковки: 19 см x 6.5 см × 3 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴







