Лялька Лілія Принцеса балу №1, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька Лілія Принцеса балу №1, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька Принцеса Балу - прекрасний подарунок для юної леді!
Вона - втілення жіночності та ніжності, вона ніби неймовірною
краси витончений квіточка з ніжними пелюстками.
Представлений образ принцеси зачаровує і надихає з перших секунд!
Королівські банкети славляться красивими танцями, розкішними сукнями і нестримним веселощами.
А найкращі знатні вечори проходять саме у принцеси бала Лілії!
Стильна красуня запрошує Вас зануритися в атмосферу світського суспільства
і незабутньо провести свій вечір.
Златоволосая лялька дійсно зірка вечірки:
стильний макіяж і широка білосніжна посмішка, яка осяває все навколо!
Модний наряд принцеси відповідає її статусу: казкове плаття з велюровим
верхи прикрашеним блискучими вставками з паєтками, фатиновой спідницею і декором
у вигляді квітів на талії. Шоколадні шовковисте волосся покладені в елегантний кінський
хвіст. В комплект йдуть стильна сумка і дизайнерський манекен для справжніх модниць.
Красуня виготовлена з пластика і має 11 крапок артикуляції, що дозволяє їй рухатися і приймати різні пози!
Комплектація:
- манекен;
- сумка.
Ріст ляльки - 30 див.
Габарити упаковки: 28 см × 7 см × 35 см
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
- Ціна: 830 ₴





