Пупс інтерактивний №4 їсть, ходить в туалет, закриває очі, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупс інтерактивний №4 їсть, ходить в туалет, закриває очі, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Особливості моделі:
- зворушливий дизайн самого пупса;
- деталізація: славні риси дитячого обличчя, милі складочки
- різноманітні аксесуари для догляду: пляшечка, горщик, посуд, памперс,
пустушка, інформаційні картки дитини;
- уміє їсти і ходити на горщик;
- в горизонтальному положенні оченята пупса закриваються;
- одягнений у яскравий і стильний наряд з приємного на дотик текстилю
Деталізовані риси личка славного пупса надають іграшці зворушливий
зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухке тільце з різноманітними
складочками додає реалістичності грі!
Милий ляльковий малюк одягнений жовтий зимовий комбінезончик з яскравими зображеннями
і капюшон з хутряною облямівкою, на голові красується славна смугаста шапочка.
Пупс функціональний може пити з пляшечки, ходити на горщик і спати з
закритими очима в горизонтальному положенні.
Такі функціональні особливості іграшки, неодмінно навчать
Вашу дитину проявляти турботу і ласку.
Комплектація:
- пупс;
- горщик;
- пляшечка;
- памперс;
- пустушка;
- тарілка;
- ложка;
- информационная карточка малыша.
Рост пупса - 30 см.
Габариты упаковки: 27 см × 14 см × 29 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 24 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
| Висота упаковки | 29 мм |
- Ціна: 1 360 ₴





