Пупс функціональний в костюмчику, туфельки, горщик, в коробці, від 3 років
Пупс функціональний в костюмчику, туфельки, горщик,
в коробці, від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Пупс для Вашої дочки обов'язково стане центром турботи і любові.
Адже кожна дівчинка абсолютно по-особливому ставитися до гри в дочки матері.
Деталізовані риси личка славного пупса надають іграшці зворушливий
зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухке тільце з різноманітними
складочками додає реалістичності грі!
Габарити упаковки: 27 см × 15 см × 38 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴





