Трюмо, на батарейках, зі стільчиком, світло, звук, фен на батарейках, аксесуари, в коробці
Трюмо, на батарейках, зі стільчиком, світло, звук, фен на батарейках, аксесуари, в коробці
Подаруйте юної леді це чудове трюмо!
Маля зможе відчути себе справжньою принцесою.
Набір не містить шкідливих хімічних речовин!
Казкове музичне трюмо "Маленька красуня" спеціально призначене
для юної леді, яка вірить у казку і чари, представляючи себе в ролі
чарівної принцеси!
Особливості:
- ефектне підсвічування і чарівний звуковий ефект;
- безпечне дзеркало;
- стильний ергономічний дизайн;
- безліч різноманітних аксесуарів.
Туалетний столик оснащений дзеркалом з фігурно обрамленої рамою,
яка пофарбована в ніжний рожевий колір і прикрашена акуратними
декоративним рослинними орнаментами.
Приємним сюрпризом стане функціональна кнопка на дзеркалі у вигляді сердечка,
яка відтворює чарівний звук і активує яскраву, мерехтливу підсвічування.
Стільниця з висувним ящиком і вилитими фігурними шкатулочками забезпечать
багато вільного місця для косметики і наймодніших і необхідних аксесуарів.
Велике ігрове трюмо доповнено зручним стільцем, стильними аксесуарами
і муляжной косметикою.
Кожен ігровий предмет меблів виготовлений з безпечних матеріалів високої якості
і має округленими кутами, обтічними формами, що зробить сюжетно-рольові
ігри не тільки цікавими, але й безпечними для здоров'я Вашої маленької принцеси.
Габарити столика в зібраному вигляді - 45 х 34 х 72см.
Габарити стільчика - 19 х 19 х 18 див.
Комплектація:
- деталі трюмо;
- деталі стільця;
- косметика (муляж);
- 2 браслета;
- намисто;
- 3 колечка;
- 2 резинки;
- гребінець;
- фен.
Фен працює від 1 батарейки типу "АА" в комплект не входить.
Трюмо працює від 3 батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
Габарити упаковки: 56 см × 14 см × 40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір принцеси |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 710 мм |
- Ціна: 2 220 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






