В'язка маса Bubble Slime від 6 років
101 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BUBS-01-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
В'язка маса Bubble Slime українською від 6 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки забавно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й благотворно впливає на дрібну моторику рук.
Його можна надувати, завдяки спеціальній трубочці в комплекті!
Складається з в'язкого, рідкого матеріалу.
Різні кольори і види (з глітером, перламутр, двоколірні).
Сюрпризи всередині.
Увага! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лизун не потрапив в рот або ніс дитини!
Вага в упаковці: 380 г
Вік: 6+
Габарити: 14,5 x 5,5 x 5,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 12 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴






