Лялька з нарядами Гардероб, 3 види, в коробці від 3 років
Лялька з нарядами Гардероб, 3 види, в коробці від 3 років
Лялька з гардеробом - протличный подарунок для Вашої дитини!
Лялька призначена для сюжетно-рольових ігор, сприяє розвитку уяви,
пізнавального мислення і моторики.
У наборі з красивою лялькою з довгим волоссям і в симпатичному плаття
величезний гардероб на всі випадки життя.
Щаслива власниця ляльки зможе одягнути свою подружку в будь-який з численних
нарядів у відповідності з настроєм і темою майбутнього заходу.
Габарити упаковки: 70 см × 7 см × 34 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴








