Лялька Принцеса ніжність №1, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька Принцеса ніжність №1, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька принцеса Ніжність - прекрасний подарунок для юної леді!
Вона - втілення жіночності та ніжності, вона ніби неймовірною
краси витончений квіточка з ніжними пелюстками.
Представлений образ принцеси зачаровує і надихає з перших секунд!
Особливості:
- витончений риси обличчя і витончена фігура;
- шовковисті довгі волосся, які легко піддаються моделюванню зачісок;
- стильний вишуканий наряд виконаний з високоякісних текстильних матеріалів;
- чудовий набір аксесуарів.
Довговолоса красуня володіє бездоганною зовнішністю і ідеальним естетичним смаком.
Легкий макіяж, акуратна зачіска і шикарне плаття з модними аксесуарами надають їй особливий шарм і захоплення.
Принцесса Нежность одета в восхитительное белоснежное платье, которое превосходно украшено
мягким фатином и дополнено нежным кружевом.
Не обошлось в наборе и без красивых дополнительных аксессуаров.
Речь идет о сумочке, расческе и двух цветочных бутонах.
Куколка выполнена из высококачественного пластика и имеет множество точек артикуляции,
руки сгибаются в локтях и запястьях, а ноги в коленях.
Рост куклы - 30 см.
Габариты упаковки: 28 см × 7 см × 35 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
- Ціна: 830 ₴





