Лялька Лілія Принцеса балу №2, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька Лілія Принцеса балу №2, аксесуари, в коробці від 3 років
Лялька Принцеса Балу - прекрасний подарунок для юної леді!
Вона - втілення жіночності та ніжності, вона ніби неймовірною
краси витончений квіточка з ніжними пелюстками.
Представлений образ принцеси зачаровує і надихає з перших секунд!
Королівські банкети славляться красивими танцями, розкішними сукнями і нестримним веселощами.
А найкращі знатні вечори проходять саме у принцеси бала Лілії!
Стильна красуня запрошує Вас зануритися в атмосферу світського суспільства
і незабутньо провести свій вечір.
Модний наряд принцеси відповідає її статусу: казкове плаття з велюровим верхом
прикрашеним блискучими вставками з паєтками, фатиновой спідницею максі і декором
в виде цветка на талии. Шоколадные шелковистые волосы уложены в элегантный конский
хвост, а на голове красуется тиара. В комплект идут стильная сумка и красивая расческа.
Красавица изготовлена из пластика и имеет 11 точек артикуляции, что позволяет ей двигаться и принимать разные позы!
Комплектация:
- расческа;
- сумка
Рост куклы - 30 см.
Габариты упаковки: 28 см × 7 см × 35 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
- Ціна: 830 ₴





