Пупс інтерактивний № 2 з пляшкою в коробці від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Пупс для Вашої дочки обов'язково стане центром турботи і любові.
Адже кожна дівчинка абсолютно по-особливому ставитися до гри в дочки матері.
Габарити упаковки: 22 см × 11 см × 25 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 11 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴





