Набір Slime Laboratory зроби слайм російською від 6 років
Набір Slime Laboratory зроби слайм російською від 6 років
Змішуй! Миксуй! Грай! Створюй свої слаймы!
Slime Laboratory - це мегакреативное творчість і справжня лабораторія слаймов у Вас вдома!
Створюйте різноманітні лізуни своїми руками, міксуйте текстури, кольору,
експериментуйте з добавками і винаходити свої унікальні види слаймов.
Процес створення гранично простий і в той же час неймовірно захоплюючий.
Благодаря книжечке с докладной инструкцией малыш сможет поучаствовать в более 50-ти
челенджей и своими руками создать, более 45-ти видов слаймов.
В комплектацию входит:
- 350 мл клея-основы;
- 2 игрушки-сюрприз;
- баночка рог единорога;
- баночка для смешивания;
- палочка для смешивания;
- 2 баночки для хранения слаймов;
- прозрачный активатор;
- цветной активатор;
- пакетик с орбизами;
- cloud наполнитель;
- магнит;
- fluffy наполнитель;
- crunchy наполнитель;
- кристаллы;
- глиттер;
- 4 вида пайеток;
- флуоресцентный порошок;
- магнетик;
- инструкция.
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 5 шт
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид творчості | Виготовлення слаймов |
| Стан | Нове |
- Ціна: 419 ₴






