Набір для розкопок Gold великий злиток від 6 років

131 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GEX-01-01
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір для розкопок Gold великий злиток від 6 років
Незвичайний набір для творчості оцінять усі маленькі поціновувачі історичних сценаріїв.
За допомогою цього набору дитина зможе відчути себе справжнім шукачем скарбів.
У наборі є скам'янілий злиток, з якого потрібно добути намистинки і монетки.
Для цього в наборі є інструмент, а для очищення знайденого пензлик.
Всі знайдені скарби дитина зможе зібрати в красивий золотистий браслет.
Комплектація:
- гіпсово-піщаний пласт з монетами і намистинами,
- гумка для браслета 1шт,
- стек для розкопок 1шт,
- пензлик для розкопок 1шт,
- інструкція 1шт.
Габарити: 22 x 8,5 x 4 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴






