В'язка маса Crazy Slime Fluoric колба від 5 років
49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SLM-FL-01-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
В'язка маса Crazy Slime Fluoric колба від 5 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки кумедно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й сприятливо впливає на дрібну моторику рук.
Складається з в'язаного, рідкого матеріалу.
Внимание! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лізун не потрапив у рот або ніс дитини!
Вік: 5+
Габарити: 7,5 x 5 x 5 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 20 шт.
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 115 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 49 ₴








