В'язка маса Crazy Slime Fluoric лампочка на українському від 6 років


47 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SLM-07-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
В'язка маса Crazy Slime Fluoric лампочка на українському від 6 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки забавно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й благотворно впливає на дрібну моторику рук.
Складається з в'язкого, рідкого матеріалу. Має приємний солодкий запах, що світиться в темряві.
Увага! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лизун не потрапив в рот або ніс дитини!
Вік: 6+
Габарити: 8 x 5 x 5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 20 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴






