В'язка маса Crystal Slime 4XL 400 г від 6 років

133 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CS-01-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дитячих садків, Школ і спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
В'язка маса Crystal Slime 4XL 400 г від 6 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки кумедно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й сприятливо впливає на дрібну моторику рук.
Складається з в'язаного, рідкого матеріалу.
У комплекті є намистини, з яких можна зробити браслет, а також паєтки.
У комплекті:
- лизун
- комплект різнобарвних намистин;
- комплект різнобарвних паєток
Внимание! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лізун не потрапив у рот або ніс дитини!
Вік: 6+
Габарити: 10 x 10 x 9 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 6 шт.
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання — це супернабори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак:)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце в Україні, в Одесі можемо навіть доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити й по одній штучці, і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка та паковання перед відправленням!
Відсилання щодня!
Варіанти оплати:
Оплата накладена платежом у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
Наявні під час доставляння.
Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 9 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴






