В'язка маса Mega Stretch Slime 2 банки Сhallenge від 6 років



187 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SLM-11-01U,02U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
В'язка маса Mega Stretch Slime 2 банки Сhallenge від 6 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки забавно розтягується
і приймає будь-яку форму, а також позитивно впливає на дрібну моторику рук.
Складається з в'язкого, рідкого матеріалу.
Набір включає 2 баночки зі сламами і все необхідне для створення свого, особливого слайма.
Основна особливість набору - 20 щелеп, які зроблять гру ще цікавішою.
Комплектація:
- 2 лизуна,
- Полімерна основа,
- активатор,
- Флюоресцентний порошок,
- паличка дерев'яна,
- Гліттер, магнітний кубик,
- магнітний порошок,
- комплект пайеток,
- Інструкція
Внимание! Не залишайте дитину на самоті, під час гри!
Слідкуйте, щоб слайм-лізун не потрапив в рот або ніс дитини!
Вік: 6+
Вага в упаковці: 575
Габарити: 9,5 x 17,5 x 8,5 см
Ціна визначається за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 187 ₴








