В'язка маса Surprise Ninja 3XL 370 г російською від 5 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
В'язка маса Surprise Ninja 3XL 370 г російською від 5 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки забавно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й благотворно впливає на дрібну моторику рук.
Складається з в'язкого, рідкого матеріалу.
Комплектація:
- лизун в пластиковій колбі
Увага! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лизун не потрапив в рот або ніс дитини!
Вік: 5+
Вага в упаковці: 370 г
Габарити: 6,8 х 6,8 х 14,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 12 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 370 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴






